meble miejskie mała architektura ławki ławki miejskie ławki parkowe meble parkowe stojaki na rowery słup/y ogłoszeniowe drezyna/drezyny architektura miejska panele ścienne meble elementy małej architektury laminat Riksza/e pojazdy elektryczne architektura parkowa architektura ogrodowa słupy reklamowe astrini design donice kosze na śmieci gabloty słupy projektowanie meble do galerii handlowych dekoracje ścienne wyposażenie sklepów meble sklepowe półki sklepowe

Piękno dedykowane przestrzeni

Połączenie piękna i funkcjonalności to fundament nowoczesnego, silnego designu.

Forma dopracowana do ostatniej linii, przemyślana pod względem użytkowym, ergonomicznym i estetycznym, starannie wykończona z materiałów najlepszej jakości…
Od samego początku to podstawowe założenia marki Astrini Design. Marki, która idealnie wpisuje się w język przestrzeni publicznych…bo przestrzeń publiczna:

WYRAŻA CHARAKTER MIEJSCA
Czasem tętni życiem, czasem emanuje spokojem, zaraża dobrą energią. Poprzez publiczne przestrzenie miasto wyraża szacunek do mieszkańców, otwartość na nowoczesny design, dbałość o potrzeby użytkowników.
ODPOWIADA POTRZEBOM
nadąża za dynamicznym trybem życia ludzi. To miejsce transmisji różnych produktów materialnych i niematerialnych dla wspólnego dobra społeczności.
KREUJE WIZERUNEK
miasta, przestrzeni, niezależnie czy jest to park czy poczekalnia na dworcu. Im bardziej przestrzeń jest wyraźna, określona i niebanalna, tym lepszy jest odbiór danego miejsca w oczach bywalców i odwiedzających.

Od początku tworzenia założeniem Astrini Design było połączenia piękna i funkcjonalności. Stanowi to fundament dobrego, nowoczesnego designu. Forma dopracowana do ostatniej linii, przemyślana pod względem użytkowym, ergonomicznym i estetycznym, starannie wykończona z materiałów najlepszej jakości.

To jest design. To są meble Astrini Design.